7 переваг міні-готелів перед готелями

Якщо ви мандрівник зі стажем, втомлений від великих, бездушних готельних комплексів, або просто приїхали в столицю і бажаєте на час де-небудь комфортно влаштуватися, міні-готель Ocean з радістю прийме вас. Зараз компактні готелі стрімко набирають популярність. Вони полегшують турботи про вдалий проживанні на час відпочинку, а також не вимагають великих витрат.

Так чому ж міні-готель повинен привернути вашу увагу?

Перш за все, навіть готельні комплекси, визнані кращими, рідко виходить охарактеризувати, як затишні: багатоповерхові приміщення, велике скупчення людей і вічний шум. Міні-готелю створити домашню атмосферу буде не важко. Турист, який зупинився в цьому місці, проведе відпочинок не тільки пізнавально, але і комфортно.

Розмір готелів дозволяє власникам розташувати їх в найбільш вдалих місцях. Поблизу знайдеться маса торгово-розважальних центрів, мальовничих парків, музеїв і театрів, куди точно захочеться заглянути.

Коли відпадає потреба оплачувати зайві десятки квадратних метрів, вартість послуги значно падає при збереженні якості. Міні-готелі збережуть частину вашого бюджету на відпочинок, щоб ви обміняли його на більш вагому валюту – враження.

Згадайте свою останню зупинку в готелі. Останні години перед виселенням перетворюються в неспокійні пошуки речей, залишених по всьому номеру. У компактній кімнаті міні-готелю ви однозначно будете знати, де розташовується все необхідне і що в дорогу додому легко зібратися за пів години до виходу.

Відвідувачі невеликого готелю можуть розраховувати на турботливий підхід. За короткий час адміністратор і персонал стануть вашою маленькою сім’єю, яка докладе всіх зусиль, щоб зробити перебування в місті незабутнім.

Іноді для туристів каменем спотикання стає харчування. Деяким мандрівникам важливо провести пів години біля плити, але поснідати домашньої, власноруч приготовленою, їжею. Доступ до обладнаної кухні є в багатьох міні-готелях, як і додаткові послуги:


   
 • закрита парковка,
   
 • готові континентальні сніданки,
   
 • бронювання будь-яким чином,
   
 • розміщення туристичних груп.

  У міні-готелі будьте впевнені, що про прохання не забудуть через переліку інших обов’язків.

  Після довгого насиченого дня, мандрівник повертається в готель, мріючи про спокійному, тихому сні, проте часто його сусіди дотримуються іншої думки. Зручне розташування кімнат міні-готелю, а також їх невелике число обіцяють вберегти сон відвідувача від занепокоєнь.

  Якщо шопінг і сучасні розваги не для вас, можна пошукати притулок в спальному районі. Часом порівняно маленьке двох-триповерхова будівля міні-готелю навіть складно відрізнити від житлового будинку. Поруч також можна виявити річку або водоймище – місце, щоб розслабитися і відчути єднання з навколишньою природою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *